Produkte > CORNELL DUBILIER > 154PPB630K
154PPB630K
154PPB630K Cornell Dubilier
ppb.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.15uF 630V PP 10%( 32 X 11 X 20mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154PPB630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154PPB630K 154PPB630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PPB.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
154PPB630K 154PPB630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor PPB.pdf Film Capacitors 0.15uF 630V 20%
auf Bestellung 99 Stücke:
154PPB630K 154PPB630K Hersteller : Cornell Dubilier ppb.pdf Cap Film 0.15uF 630V PP 10%( 32 X 11 X 20mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk