155MKP275KG
155MKP275KG Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MKP-2944709.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Safety Capacitors 1.5uF 10% tol FILM
auf Bestellung 4800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 155MKP275KG Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.839" (21.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
155MKP275KG 155MKP275KG Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.839" (21.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 2451 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
155MKP275KG 155MKP275KG Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 1.5uF 10% tol FILM
155MKP275KG 155MKP275KG Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MKP.pdf Safety Capacitors 1.5uF 10% tol FILM