155MMR100K
155MMR100K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
auf Bestellung 1466 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 155MMR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
155MMR100K 155MMR100K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 1.5uF 100V 10% FILM/IC
auf Bestellung 6269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
155MMR100K 155MMR100K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMR.pdf Film Capacitors 1.5uF 100V 10% FILM/IC
Mindestbestellmenge: 2
155MMR100K 155MMR100K Hersteller : Cornell Dubilier mmr.pdf Cap Film 1.5uF 100V PET 10% (18.5 X 6 X 13.5mm) Radial 15mm 1.179 Ohm 105°C Bulk