155MMR630K
155MMR630K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 155MMR630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.004" (25.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm).
Weitere Produktangebote 155MMR630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
155MMR630K 155MMR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 1.5uF 630V 20%