Produkte > CNC TECH > 1569-18-1-0500-003-1-TS
1569-18-1-0500-003-1-TS
1569-18-1-0500-003-1-TS CNC Tech
1569-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 1569
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1569-18-1-0500-003-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW, Features: Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 1569, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Oil Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1569
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
1569-18-1-0500-003-1-TS 1569-18-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Technology 387ul156920awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper 300V Reel