Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1569-20-1-0500-008-1-TS
1569-20-1-0500-008-1-TS
1569-20-1-0500-008-1-TS CNC Technology
95ul156920awg2020.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.95mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3609 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 971
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1569-20-1-0500-008-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 50', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm), Ratings: UL Style 1569, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Orange.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1569-20-1-0500-008-1-TS 1569-20-1-0500-008-1-TS Hersteller : CNC Technology 95ul156920awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.95mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3609 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 971
1569-20-1-0500-008-1-TS 1569-20-1-0500-008-1-TS Hersteller : CNC Tech 1569-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 25'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm)
Ratings: UL Style 1569
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Orange
auf Bestellung 14 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
1569-20-1-0500-008-1-TS 1569-20-1-0500-008-1-TS Hersteller : CNC Tech 1569-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V ORN 50'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 21/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1569
Jacket Color: Orange
auf Bestellung 6 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 5 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 10 Stücke: