Produkte > CNC TECH > 1569-22-1-0500-003-1-TS
1569-22-1-0500-003-1-TS
1569-22-1-0500-003-1-TS CNC Tech
1569-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 17/0.0063"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm)
Ratings: UL Style 1569
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1569-22-1-0500-003-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 17/0.0063", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm), Ratings: UL Style 1569, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.