Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1569-24-1-0500-006-1-TS
1569-24-1-0500-006-1-TS
1569-24-1-0500-006-1-TS CNC Technology
365ul156920awg2024.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 24AWG 152.4m 1.55mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 2687 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 546
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1569-24-1-0500-006-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 24AWG BRN 50', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 11/0.0063", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm), Ratings: UL Style 1569, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1569-24-1-0500-006-1-TS 1569-24-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 365ul156920awg2024.pdf Hook-up Wire 24AWG 152.4m 1.55mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 2687 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 387
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm)
Ratings: UL Style 1569
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: 11/0.0063"
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm)
Ratings: UL Style 1569