Produkte > CNC TECH > 1569-24-1-0500-007-1-TS
1569-24-1-0500-007-1-TS
1569-24-1-0500-007-1-TS CNC Tech
1569-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 24AWG GREEN
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm)
Ratings: UL Style 1569
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
auf Bestellung 8500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1569-24-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 24AWG GREEN, Features: Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 11/0.0063", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm), Ratings: UL Style 1569, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Oil Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: 11/0.0063"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1569