157SVH6R3MER
157SVH6R3MER Cornell Dubilier Knowles
SVH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 157SVH6R3MER Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Weitere Produktangebote 157SVH6R3MER
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
157SVH6R3MER 157SVH6R3MER Hersteller : CDE / Illinois Capacitor SVH.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 150uF 6.3V 20% tol. ELECTROLYTIC