15BJ15CAH
15BJ15CAH Eaton - Electronics Division
15BJ_High_Reliability_DS.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMBF
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 61.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMBF
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2551 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15BJ15CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMBF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 61.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMBF, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 15BJ15CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMBF
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
15BJ15CAH 15BJ15CAH Hersteller : Eaton Electronics 15BJ_High_Reliability_DS.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 15BJ FAMILY, 15Vdc, Bi-d