15KP18CA-TP
15KP18CA-TP Micro Commercial Co
15KP17(C)(A)-15KP280(C)(A)(R-6).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 18VWM 30.9VC R6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: R-6
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.9V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15KP18CA-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 18VWM 30.9VC R6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: R-6, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.9V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 15KP18CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: R-6
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
15KP18CA-TP 15KP18CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) 15KP17_C__A__15KP280_C__A__R_6_-3365119.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 15KW 18V BI-DIR R-6