15KPE33CA
15KPE33CA Bussmann / Eaton
eaton_15kpe_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1953498.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 15KP 33V BI
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15KPE33CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 33VWM 54.7VC AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 276.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 54.7V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15KPE33CA 15KPE33CA Hersteller : Eaton Electronics eaton_15kpe_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1953498.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 15KP 33V BI
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 276.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 54.7V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 214 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Box (TB)
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1