Produkte > CORNELL DUBILIER > 160103K630C-F
160103K630C-F
160103K630C-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (13 X 4 X 9.5mm) Radial Wound 10mm 125°C
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 93
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160103K630C-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160103K630C-F 160103K630C-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 160.pdf Film Capacitors 630V 0.01uF 10%
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
160103K630C-F 160103K630C-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 630V 0.01uF 10%
auf Bestellung 42 Stücke:
160103K630C-F 160103K630C-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 1900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
160103K630C-F 160103K630C-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.01uF 630V PET 10% (13 X 4 X 9.5mm) Radial Wound 10mm 125°C
auf Bestellung 5 Stücke: