Produkte > CORNELL DUBILIER > 160104K400G-F
160104K400G-F
160104K400G-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 125°C
auf Bestellung 2365 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 215
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160104K400G-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160104K400G-F 160104K400G-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 125°C
auf Bestellung 2365 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 215
160104K400G-F 160104K400G-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 1 Stücke:
160104K400G-F 160104K400G-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10%