Produkte > CORNELL DUBILIER > 160106K63P-F
160106K63P-F
160106K63P-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 10uF 63V PET 10% (32 X 11 X 20mm) Radial Wound 27.5mm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160106K63P-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote 160106K63P-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160106K63P-F 160106K63P-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
160106K63P-F 160106K63P-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 10uF 63V 10%
160106K63P-F 160106K63P-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 10uF 63V 10%