160154K100C-F
160154K100C-F Cornell Dubilier Knowles
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 1654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160154K100C-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote 160154K100C-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160154K100C-F 160154K100C-F Hersteller : CORNELL DUBILIER 1856879.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 160154K100C-F - CAPACITOR POLYESTER FILM 0.15UF, 100V, 1
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 1603 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
160154K100C-F 160154K100C-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.15uF 100V PET 10% (13 X 4 X 9.5mm) Radial Wound 10mm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
160154K100C-F 160154K100C-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 0.15uF 100V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
160154K100C-F 160154K100C-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 160.pdf Film Capacitors 0.15uF 100V 10%
160154K100C-F 160154K100C-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.15uF 100V 10%