Produkte > CORNELL DUBILIER > 160224J630N-F
160224J630N-F
160224J630N-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 630V PET 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 125°C
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 78
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160224J630N-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote 160224J630N-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160224J630N-F 160224J630N-F Hersteller : CORNELL DUBILIER 1856879.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 160224J630N-F - CAPACITOR POLYESTER FILM 0.22UF, 630V, 5
tariffCode: 85322500
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
160224J630N-F 160224J630N-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.22uF 630V PET 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
160224J630N-F 160224J630N-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
160224J630N-F 160224J630N-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 0.22uF 630V 5%
160224J630N-F 160224J630N-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.22uF 630V 5%