Produkte > CORNELL DUBILIER > 160224K100D-F
160224K100D-F
160224K100D-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125°C
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 162
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160224K100D-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160224K100D-F 160224K100D-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125°C
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 140
auf Bestellung 1700 Stücke:
Mindestbestellmenge: 96
auf Bestellung 1700 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
160224K100D-F 160224K100D-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 100V .22uF 10%
Mindestbestellmenge: 2
160224K100D-F 160224K100D-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 100V .22uF 10%
Mindestbestellmenge: 2
160224K100D-F 160224K100D-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)