160224K250F-F
160224K250F-F Cornell Dubilier Knowles
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160224K250F-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160224K250F-F 160224K250F-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.22uF 250V 10%
auf Bestellung 2563 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
160224K250F-F 160224K250F-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 0.22uF 250V 10%
auf Bestellung 77 Stücke:
160224K250F-F 160224K250F-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 125°C