Produkte > CORNELL DUBILIER > 160334J100E-F
160334J100E-F
160334J100E-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Wound 10mm 125°C
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 89
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160334J100E-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160334J100E-F 160334J100E-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 100V .33uF 5%
auf Bestellung 579 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
160334J100E-F 160334J100E-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Wound 10mm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
160334J100E-F 160334J100E-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)