Produkte > CORNELL DUBILIER > 160474J400N-F
160474J400N-F
160474J400N-F Cornell Dubilier
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 400V PET 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 125°C
auf Bestellung 293 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 137
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160474J400N-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote 160474J400N-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160474J400N-F 160474J400N-F Hersteller : Cornell Dubilier 160.pdf Cap Film 0.47uF 400V PET 5% (26.5 X 8.5 X 17mm) Radial Wound 22.5mm 125°C
auf Bestellung 293 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
160474J400N-F 160474J400N-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 160.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
160474J400N-F 160474J400N-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 5%