167103J250A-F
167103J250A-F Cornell Dubilier - CDE
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.01uF 250V 5%
auf Bestellung 2641 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167103J250A-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167103J250A-F 167103J250A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.01uF 250V 5%
auf Bestellung 941 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
167103J250A-F 167103J250A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)
auf Bestellung 251 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
167103J250A-F 167103J250A-F Hersteller : Cornell Dubilier 167-184.pdf Cap Film 0.01uF 250V PET 5%( 10.5 X 4 X 9mm) Radial Wound 7.5mm 125°C Bulk