Produkte > CORNELL DUBILIER > 167103K400A-F
167103K400A-F
167103K400A-F Cornell Dubilier
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (10.5 X 3.5 X 7mm) Radial Wound 7.5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167103K400A-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167103K400A-F 167103K400A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)
auf Bestellung 2728 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
167103K400A-F 167103K400A-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 167-184.pdf Film Capacitors 0.01uF 400V 10%
Mindestbestellmenge: 2
167103K400A-F 167103K400A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.01uF 400V 10%
Mindestbestellmenge: 2
167103K400A-F 167103K400A-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.01uF 400V 10%