Produkte > CORNELL DUBILIER > 167105J63C-F
167105J63C-F
167105J63C-F Cornell Dubilier
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 1uF 63V PET 5% (10.5 X 5 X 11mm) Radial Wound 7.5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167105J63C-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167105J63C-F 167105J63C-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
167105J63C-F 167105J63C-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 1uF 63V 5%
auf Bestellung 296 Stücke:
167105J63C-F 167105J63C-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 1uF 63V 5%