Produkte > CNC TECH > 1672-18-1-0500-005-1-TS
1672-18-1-0500-005-1-TS
1672-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
1672-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.122" (3.10mm)
Ratings: UL Style 1672
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1672-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50', Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.122" (3.10mm), Ratings: UL Style 1672, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1672-18-1-0500-005-1-TS 1672-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 1672-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 1672
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Voltage: 300V
Wire Gauge: 18 AWG
auf Bestellung 7 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 18 AWG
auf Bestellung 9 Stücke:
1672-18-1-0500-005-1-TS 1672-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 441ul20167220awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 3.25mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 445 Stücke: