Produkte > CNC TECH > 1672-20-1-0500-002-1-TS
1672-20-1-0500-002-1-TS
1672-20-1-0500-002-1-TS CNC Tech
UL%201672%20AWG%2018.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm)
Ratings: UL Style 1672
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1672-20-1-0500-002-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.110" (2.79mm), Ratings: UL Style 1672, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1672-20-1-0500-002-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1672-20-1-0500-002-1-TS 1672-20-1-0500-002-1-TS Hersteller : CNC Technology 74ul20167220awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.95mm Tinned Copper White 300V Reel