Produkte > CNC TECHNOLOGY > 1672-24-1-0500-005-1-TS
1672-24-1-0500-005-1-TS
1672-24-1-0500-005-1-TS CNC Technology
327ul20167220awg2024.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 24AWG 152.4m 2.55mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 3820 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1405
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1672-24-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 24AWG BLUE, Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 11/0.0063", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm), Ratings: UL Style 1672, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1672-24-1-0500-005-1-TS 1672-24-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 327ul20167220awg2024.pdf Hook-up Wire 24AWG 152.4m 2.55mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 3820 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1405
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm)
Ratings: UL Style 1672
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 500