Produkte > CORNELL DUBILIER > 167332J630A-F
167332J630A-F
167332J630A-F Cornell Dubilier
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.0033uF 630V PET 5%( 10.5 X 4 X 9mm) Radial Wound 7.5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 399 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 148
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167332J630A-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167332J630A-F 167332J630A-F Hersteller : Cornell Dubilier 167-184.pdf Cap Film 0.0033uF 630V PET 5%( 10.5 X 4 X 9mm) Radial Wound 7.5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 399 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 127
167332J630A-F 167332J630A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.0033uF 630V 5%
auf Bestellung 1092 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
167332J630A-F 167332J630A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)