Produkte > CORNELL DUBILIER > 167473J100A-F
167473J100A-F
167473J100A-F Cornell Dubilier
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
CAP, METAL/POLY, 100V, 5%, .047UF
auf Bestellung 918 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 294
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167473J100A-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167473J100A-F 167473J100A-F Hersteller : Cornell Dubilier 167-184.pdf CAP, METAL/POLY, 100V, 5%, .047UF
auf Bestellung 918 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 202
167473J100A-F 167473J100A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.047uF 100V 5%
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
167473J100A-F 167473J100A-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.047uF 100V 5%
auf Bestellung 509 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
167473J100A-F 167473J100A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)