168105K50G-F
168105K50G-F Cornell Dubilier Knowles
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 50VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
auf Bestellung 4873 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168105K50G-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 50VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote 168105K50G-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168105K50G-F 168105K50G-F Hersteller : Cornell Dubilier 168185.pdf Cap Film 1uF 50V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 5 Stücke:
168105K50G-F 168105K50G-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168_185-3081693.pdf Film Capacitors 1uF 50V 10%