168223K100A-F
168223K100A-F Knowles / Illinois Capacitor
168-185.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.022uF 100V 10%
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168223K100A-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168223K100A-F 168223K100A-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168-185.pdf Film Capacitors 0.022uF 100V 10%
auf Bestellung 254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
168223K100A-F 168223K100A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
auf Bestellung 5000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
168223K100A-F 168223K100A-F Hersteller : Cornell Dubilier 168185.pdf Cap Film 0.022uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 464 Stücke:
auf Bestellung 464 Stücke: