168334J50C-F
168334J50C-F Knowles / Illinois Capacitor
168_185.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 50V 10%
auf Bestellung 3030 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168334J50C-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168334J50C-F 168334J50C-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
auf Bestellung 3109 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
168334J50C-F 168334J50C-F Hersteller : Cornell Dubilier 168-185.pdf Cap Film 0.33uF 50V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk