Produkte > CORNELL DUBILIER > 168473J63A-F
168473J63A-F
168473J63A-F Cornell Dubilier
168185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.047uF 63V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 3679 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 261
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168473J63A-F Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168473J63A-F 168473J63A-F Hersteller : Cornell Dubilier 168185.pdf Cap Film 0.047uF 63V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk
auf Bestellung 3679 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 261
168473J63A-F 168473J63A-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 168-185.pdf Film Capacitors 0.047uF 63V 5%
Mindestbestellmenge: 2
168473J63A-F 168473J63A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Mindestbestellmenge: 10
168473J63A-F 168473J63A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168_185.pdf Film Capacitors 0.047uF 63V 5%