Produkte > PANASONIC > 16SVT1000MX
16SVT1000MX
16SVT1000MX Panasonic
ast-ind-134270.pdf
Hersteller: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 1000uF 16VDC 20%( 10 X 10mm) SMD 0.016 Ohm 4.3A 2000h 125°C T/R
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 104
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 16SVT1000MX Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 215 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
16SVT1000MX 16SVT1000MX Hersteller : Panasonic ast-ind-134270.pdf Cap Aluminum Polymer 1000uF 16VDC 20%( 10 X 10mm) SMD 0.016 Ohm 4.3A 2000h 125°C T/R
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 104
16SVT1000MX 16SVT1000MX Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-134270.pdf Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 215 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 487 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
16SVT1000MX 16SVT1000MX Hersteller : Panasonic Panasonic_SVTSeries_030323.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 16VDC 1000uF 20% 16mOhm 4300mA