Produkte > CORNELL DUBILIER > 170333J160AA
170333J160AA
170333J160AA Cornell Dubilier
170.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.033uF 160V PP 5% (5 X 11mm) Axial 105°C Bulk
auf Bestellung 2016 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 244
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 170333J160AA Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 160VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 90V, Voltage Rating - DC: 160V, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote 170333J160AA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
170333J160AA Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 170.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 160VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 90V
Voltage Rating - DC: 160V
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)