177CDMCCDS-470MC
177CDMCCDS-470MC Sumida America Components Inc.
177CDMCCDS%20(en).pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 6.5A 49.2MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 49.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 177CDMCCDS-470MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 6.5A 49.2MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 49.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.1A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
177CDMCCDS-470MC 177CDMCCDS-470MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 177CDMCCDS%20(en).pdf Description: FIXED IND 47UH 6.5A 49.2MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
auf Bestellung 1146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
177CDMCCDS-470MC 177CDMCCDS-470MC Hersteller : Sumida Corporation 177cdmccdsen.pdf Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 47uH 20% 100KHz Metal 6.5A 0.0492Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
177CDMCCDS-470MC 177CDMCCDS-470MC Hersteller : Sumida 177CDMCCDS__en_-1375046.pdf Power Inductors - SMD 47uH 20% SMD Power Inductor