Produkte > NORCOMP > 180-015-103L001
180-015-103L001
180-015-103L001 NorComp
180-YYY-10YLYY1.pdf
Hersteller: NorComp
D-Sub High Density Connectors 15P MALE SOLDER CUP
auf Bestellung 2063 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 180-015-103L001 NorComp
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
180-015-103L001 180-015-103L001 Hersteller : NorComp Inc. 180-YYY-10YLYY1.pdf Description: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Features: Grounding Indents, Shielded
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub, High Density
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 1 (DE, E) High Density
Part Status: Active
auf Bestellung 8415 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
isCanonical: Y
Ausführung: Stecker
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: High-Density
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DE
Produktpalette: 180 Series
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötkelch
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
180-015-103L001 Hersteller : NorComp 180-YYY-10YLYY1.pdf Conn High Density D-Sub M 15 POS 1.14mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port