Produkte > KNOWLES SYFER > 1806J0500104MXTE01
1806J0500104MXTE01 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 50V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.1 µF
Current: 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J0500104MXTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 50V 1806, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.1 µF, Current: 300 mA.
Weitere Produktangebote 1806J0500104MXTE01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806J0500104MXTE01 1806J0500104MXTE01 Hersteller : Knowles Novacap X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1806 50V 100.00 nF +/-20% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin, 3-terminal EMI Filter