Produkte > SYFER TECHNOLOGY > 1806J0500204MXTE07
1806J0500204MXTE07
1806J0500204MXTE07 Syfer Technology
knoemifilters2022v43.pdf
Hersteller: Syfer Technology
Cap Feed Through 0.2uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 1806 125°C
auf Bestellung 12500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J0500204MXTE07 Syfer Technology
Description: CAP FEEDTHRU 0.2UF 20% 50V 1806, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.2 µF, Current: 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806J0500204MXTE07 1806J0500204MXTE07 Hersteller : Syfer Technology knoemifilters2022v43.pdf Cap Feed Through 0.2uF 50VDC X7R 20% Pad Flat 1806 125°C
auf Bestellung 12500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
1806J0500204MXTE07 1806J0500204MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer GetDatasheetByPartNumber?partnumber=1806J0500204MXTE07 Description: CAP FEEDTHRU 0.2UF 20% 50V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.2 µF
Current: 2 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.2 µF
Current: 2 A
Mindestbestellmenge: 3
1806J0500204MXTE07 1806J0500204MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Feed Through Capacitors 0.2 uF 50volts 4.5x1.6
1806J0500204MXTE07 Hersteller : Knowles EMIFIL.pdf EMI Chip Capacitor Filter 0.2UF 20% 50V 1806 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт