Produkte > KNOWLES SYFER > 1806J1000103MXTE01
1806J1000103MXTE01
1806J1000103MXTE01 Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 48dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Capacitance: 10000 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J1000103MXTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1806, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 48dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Capacitance: 10000 pF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806J1000103MXTE01 1806J1000103MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Insertion Loss: 48dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 4064 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1806J1000103MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer Page15-16_EMICatalog-1316284.pdf Feed Through Capacitors 10 NF 100V 20%