Produkte > KNOWLES SYFER > 1806J1000220MCTE01
1806J1000220MCTE01
1806J1000220MCTE01 Knowles Syfer
E01-300mA.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 16dB @ 1GHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J1000220MCTE01 Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 16dB @ 1GHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Capacitance: 22 pF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806J1000220MCTE01 1806J1000220MCTE01 Hersteller : Knowles Syfer Page15_16_EMICatalog.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1806 100Vdc 22pF +/-20% C0G/NP0 (1B)
auf Bestellung 4998 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 16dB @ 1GHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA