Produkte > KNOWLES SYFER > 1806J1000471MCTE01
1806J1000471MCTE01
1806J1000471MCTE01 Knowles Syfer
E01-300mA.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 100V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W x 0.051" H (4.50mm x 1.60mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 18dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 470 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806J1000471MCTE01 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 100V 1806, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W x 0.051" H (4.50mm x 1.60mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 18dB @ 100MHz, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 470 pF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806J1000471MCTE01 1806J1000471MCTE01 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 100V 1806
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Insertion Loss: 18dB @ 100MHz
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 470 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 2909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
1806J1000471MCTE01 1806J1000471MCTE01 Hersteller : Knowles Syfer Page15_16_EMICatalog.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1806 470pF 100V C0G 20% 3-TERM C FILTER