Produkte > KNOWLES SYFER > 1806Y0500224MXTE07
1806Y0500224MXTE07 Knowles Syfer
1806Y0500224MXTE07.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1806 50VDC 220NF 20% X7R (2R1)
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Capacitance: 0.22 µF
Current: 2 A
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1806Y0500224MXTE07 Knowles Syfer
Description: 1806 50VDC 220NF 20% X7R (2R1), Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1806 (4516 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Capacitance: 0.22 µF, Current: 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1806Y0500224MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer 1806Y0500224MXTE07.pdf Description: 1806 50VDC 220NF 20% X7R (2R1)
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.22 µF
Current: 2 A
auf Bestellung 4430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1806Y0500224MXTE07 1806Y0500224MXTE07 Hersteller : Knowles Syfer Page15-16_EMICatalog-1316284.pdf Feed Through Capacitors 1806 50V .22uF 20% X7R 3-TERM C FILTER