Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18085A152KA12A
18085A152KA12A KYOCERA AVX Components
C0GNP0-Dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Multilayer Ceramic Capacitor
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18085A152KA12A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1500PF 50V NP0 1808, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1500 pF.
Weitere Produktangebote 18085A152KA12A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18085A152KA12A 18085A152KA12A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V NP0 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF
Produkt ist nicht verfügbar
18085A152KA12A Hersteller : AVX C0GNP0-Dielectric-951274.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF C0G 1808 10% Tol