Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18085A332JAT2A
18085A332JAT2A
18085A332JAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 5% Pad SMD 1808 125°C Low ESR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18085A332JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3300PF 50V NP0 1808, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 3300 pF.
Weitere Produktangebote 18085A332JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18085A332JAT2A 18085A332JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V NP0 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 pF
Produkt ist nicht verfügbar
18085A332JAT2A 18085A332JAT2A Hersteller : Kyocera AVX C0GNP0_Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3300pF C0G 1808 5% Tol