Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 18085C333JAT2A
18085C333JAT2A
18085C333JAT2A KYOCERA AVX Components
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Multilayer Ceramic Capacitor
Produktbewertung abgeben
Technische Details 18085C333JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 1808, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.033 µF.
Weitere Produktangebote 18085C333JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
18085C333JAT2A 18085C333JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 1808
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.033 µF
Produkt ist nicht verfügbar
18085C333JAT2A 18085C333JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .033uF X7R 1808 5% Tol