Produkte > KYOCERA AVX > 1808AA561JAT1A
1808AA561JAT1A
1808AA561JAT1A KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 1KV C0G/NP0 1808
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808AA561JAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 1KV C0G/NP0 1808, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808AA561JAT1A 1808AA561JAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 560pF C0G 1808 5 % Tol HV
auf Bestellung 337 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1808AA561JAT1A 1808AA561JAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 560PF 1KV C0G/NP0 1808
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 1065 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
1808AA561JAT1A 1808AA561JAT1A Hersteller : AVX aphvc-346708-1158701.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 560pF C0G 1808 5% Tol HI VOLT
1808AA561JAT1A 1808AA561JAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxhvmlcc.pdf Cap Ceramic 560pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 185 Stücke:
auf Bestellung 185 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar