Produkte > KYOCERA AVX > 1808AC222KAT2A-62
1808AC222KAT2A-62
1808AC222KAT2A-62 KYOCERA AVX
AVX-HV_MLCC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 1KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808AC222KAT2A-62 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 1KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808AC222KAT2A-62 1808AC222KAT2A-62 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 2200PF 1KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 3750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
1808AC222KAT2A-62 1808AC222KAT2A-62 Hersteller : KYOCERA AVX Components 22avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C Low ESR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
1808AC222KAT2A-62 1808AC222KAT2A-62 Hersteller : Kyocera AVX AVX_HV_MLCC-3084817.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 2200pF X7R 1808 10% -62C Storage Temp