Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1808AC682KAT2A
1808AC682KAT2A
1808AC682KAT2A KYOCERA AVX Components
avx-hv_mlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0068uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 491
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1808AC682KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 6800PF 1KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1808AC682KAT2A 1808AC682KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-hv_mlcc.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 475
auf Bestellung 10000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2000
1808AC682KAT2A 1808AC682KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 6800pF X7R 1808 Tol +/-10% HV
auf Bestellung 1980 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
1808AC682KAT2A 1808AC682KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-HV_MLCC.pdf Description: CAP CER 6800PF 1KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Mindestbestellmenge: 12
1808AC682KAT2A 1808AC682KAT2A Hersteller : AVX aphvc-346708-1158701.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 6800pF X7R 1808 10% Tol HI VOLT
Produkt ist nicht verfügbar